Zbrojní průkaz

Zbrojní průkaz

Czechnology
Ocjene korisnika:
0/5
Dodatne informacije
Obnovljeno
07.01.2021
Veličina
2,6 Mb
Broj instalacija
2
Aktualna verzija
1.4.5
Verzija Androida
Android 3.0
Zbrojní průkaz Výběr režimu
Opis

Interaktivní průvodce

Zbrojní průkaz je aplikace pro zařízení Android, která je užitečným přehledem pravidel pro správné zacházení se střelnými zbraněmi. Pomocí této aplikace se každý uživatel bude moci připravit na teoretickou zkoušku, jejíž absolvování je předpokladem pro získání zbrojního průkazu. Pro získání přístupu ke všem funkcím není nutná registrace účtu.

Oficiální testy

Jednou z důležitých vlastností aplikace Zbrojní průkaz je to, že příkladů testů a řada otázek ke každému tématu čerpá ze zdrojů oficiálního státní portálu. Veškerý obsah splňuje legislativně schválené standardy pro absolvování teoretické zkoušky, která vám umožňuje objektivně otestovat své znalosti k úspěšnému složení této zkoušky.

Různé režimy

Pro komplexní školení a úplnou kontrolu úrovně znalostí poskytuje program několik zkušebních režimů. Otázky v blocích pravidel pro zacházení se zbraněmi, technické specifikace, první pomoc a další témata můžete zodpovídat v náhodném pořadí, dokud není testování kompletně dokončeno. Druhý režim slouží k absolvování virtuální zkoušky v samostatných blocích za účelem identifikace témat, ve kterých děláte nejvíce chyb.

Funkce

  • aplikace vám umožní samostatně se připravit na zkoušku pravidel pro správné zacházení se zbraněmi;
  • implementováno jednoduché a pohodlné rozhraní;
  • obsahuje několik režimů pro kompletní přípravu na zkoušku;
  • podporovány jsou všechny aktuální verze systému Android.
Ostavite komentar
You will also like